«Козацькому роду нема переводу»
 «Козацькому роду нема переводу»

Поділитися новиною:

«Козацькому роду нема переводу»

13 жовтня відбулася спортивно-музична розвага «Козацькі ігри» та тематичне заняття у старшій групі

Сяяли на сонці шаблі запорожців,
Як вони на конях гнали ворогів.
Козацькому роду нема переводу,
Лине його слава з далечі віків.

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України у Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» Курилівської сільської ради 13 жовтня  була проведена спортивно-музична розвага «Козацькі ігри» (музичний керівник Костенко І.І.)  та тематичне заняття у старшій групі «Козацькому роду нема переводу».

Козак в уявлені українця – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України. Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчій і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Моральне виховання є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу у закладі, спрямованого на розвиток і формування висококультурної, моральної, всесторонньо розвиненої особистості дитини. Так наші маленькі «козачата» із задоволенням змагалися у різноманітних конкурсах: стрибали у мішках, долали різні перешкоди, співали та розповідали  віршів, пригадали навіть прислів’я. На занятті присвяченому Дню Українського козацтва та Дню захисника України (вихователь Кобилкіна Т.В.) діти поринули минуле, згадали українські традиції щодо козацького життя.

 

 

Альбом:  «Козацькому роду нема переводу» Альбом:  «Козацькому роду нема переводу» Альбом:  «Козацькому роду нема переводу» Альбом:  «Козацькому роду нема переводу» Альбом:  «Козацькому роду нема переводу» Альбом:  «Козацькому роду нема переводу»
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11011 | Переглядів: 105Дата публікації: 11:22 18.10.2016