Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка»
Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка»

Поділитися новиною:

Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка»

Проведено спортивно-музичне свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей

До нас прийшло, заспівало літо,
Веселиться дітвора,
Все навколо теплом зігріте,
І свято з самого ранку!

День захисту дітей,
Від напастей, зла і бід,
Наших дівчат і хлопчиків,
Адже їх дорожче, в світі немає!

З святом вас вітаю,
Хай не змовкає сміх,
Всім діткам щастя я бажаю,
І нехай любов зігріє всіх!

«Міжнародний день захисту дітей»— святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Свято встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна — дітям" та інших громадських організацій…» відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

Сьогодні у Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» проведено спортивно-музичне свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Змагання команд «Гномики» (старша група, вихователь Приходько В.М.) та «Колобок» (середня група, вихователь Архипова В.І.) були веселими та завзятими. Пісні, хороводи та танці  межували зі спортивними естафетами та конкурсами.  До діточок завітав Карлсон та приніс смачненьке частування.

Зі Святом, любі дітки!

 

Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка» Альбом: Змагання команд «Гномики» та «Колобок» у Курилівському ДНЗ «Калинка»
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11013 | Переглядів: 83Дата публікації: 14:46 07.07.2016