Випускний бал у дитячому садочку «Калинка»
Випускний бал у дитячому садочку «Калинка»

Поділитися новиною:

Випускний бал у дитячому садочку «Калинка»

В Курилівському ДНЗ (ясла-садок) «Калинка» 26 траня 2016 року відбувся випускний бал

Закружляв і впав листочок, 
До побачення, садочок! 
Ти нас кожен день стрічав — 
Другим домом діткам став! 
Прощавайте вже, машинки 
І ляльки, й м'які тваринки!.. 
Сумно з вами розлучатись, 
Та ми будемо стрічатись! 
Дуже всі ми дякуєм 
Нашим вихователям... 
Дитсадочку, прощавай, 
Малюків нових стрічай!

 

            В житті у кожного із нас є чимало пам’ятних подій. Одна із таких - випускний бал у дитячому садочку. Адже це перший крок дитини у доросле життя.

            В Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» 26 траня 2016 року  відбувся  випускний бал.  На святі зібралися батьки, бабусі, дідусі, рідні та гості.

            Ведучими свята були вихователь старшої групи Приходько Валентина Миколаївна і звичайно ж музичний керівник закладу Костенко Ірина Іванівна.

       Голова Курилівської сільської ради Серпокрил Володимир Васильович привітав випускників та їх батьків зі святом та подарував всім дітям подарунки, зі святом дітей та присутніх привітала  також, методист з дошкільної освіти інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Давиденко Тамара Миколаївн.  Завідувач дитячого садка Байдак Тетяна Анатоліївна побажала діткам знайти себе, своє місце в житті, вирости успішними, щасливими й завжди залишатися людьми.

            Були  зворушливі виступи випускників, не обійшлося і без сліз радості та смутку батьків та діток, для яких було влаштоване це свято.

            Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували тематичні пісні, танцювали, показували жартівливі сценки.

            Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців дитячого садка. Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото вони побачать наївні і щирі посмішки себе і своїх друзів...

             Це свято у рідному садочку з дитячим сміхом і щебетом, хоча і з легким смутком розлуки, залишиться назавжди світлою згадкою…

 

Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка» Альбом: Випускний бал у дитячому садочку «Калинка»
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11014 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:54 31.05.2016