«Україна – наша рідна країна»
«Україна – наша рідна країна»

Поділитися новиною:

«Україна – наша рідна країна»

01.09.2017 року розпочалося перше заняття в групі «Бджілки»

Новий навчальний рік  у групі «Бджілки» розпочався 1 вересня 2017 року з першого заняття «Україна – наша рідна країна». Яке допомогло діткам  поглибити свої знання про красу і багатство української землі; ознайомитися з Державними і народними символами, зразками народного образотворчого та художнього мистецтва,  виховати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій і звичаїв; зформувати почуття гідності та поваги до країни.  

Під час заняття була проведена бесіда про село Курилівка, в якому знаходиться дитячий садок, під час якої  діти познайомилися з походженням  назви села, його традиціями та відомими людьми. Ознайомилися з народними оберегами нашої держави.

 Малята переглянули мультсеріал каналу ПЛЮСПЛЮС «Це наше і це твоє». У легкій, яскравій формі діти дізналися про здобутки і досягнення, якими пишається вся країна, і якими вони можуть також пишатися, про нашу рідну країну, в якій створили найбільший у світі літак, в якій є найдовший у світі музичний інструмент, яка має найбільші запаси солі в Європі.

Розглянули глобус, місце розташування нашої країни, познайомилися з картою України, з країнами Європи. Провели коротку бесіду про дружбу з усіма дітьми, про значення миру на всій планеті Земля та виконали колективну аплікацію «Україна – європейська держава.

Альбом: «Україна – наша рідна країна» Альбом: «Україна – наша рідна країна» Альбом: «Україна – наша рідна країна» Альбом: «Україна – наша рідна країна» Альбом: «Україна – наша рідна країна»
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11333 | Переглядів: 136Дата публікації: 13:31 01.09.2017