Прогулянка до осіннього парку!
Прогулянка до осіннього парку!

Поділитися новиною:

Прогулянка до осіннього парку!

31 жовтня 2017 року за планом освітньо-виховної роботи вихователя старшої групи «Бджілки» Курилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинка» було проведено піший перехід до осіннього парку

        Метою переходу було: поглибити вміння дітей визначати прикмети осені, закріпити знання про сезонні зміни у природі,  формувати вміння помічати цікаві явища в природі, розповідати про них; сприяти формуванню вміння милуватися красою природи рідного краю, розвивати логічне мислення, виховувати любов та дбайливе ставлення до природи.

          Під час екскурсії діти прогулювалися осіннім парком, на практиці вчили правила поводження на вулиці та правила дорожнього руху,  весело грали в рухливі ігри. Вихователь  Архипова В.І. провела бесіду-спостереження за змінами в природному середовищі, чому саме жовтіють та опадають листочки з дерев, як називаються дерева які  зустрічалися в парку, та наостанок зібрали букети з кленових листочків на згадку про таку чудову подорож. 

Дітям дуже сподобалась екскурсія до осіннього паку, яка надасть їм  змогу не раз пригадати цей піший перехід до парку, уявити  красу природи та закріпити знання про сезонні зміни в природі.

Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку! Альбом: Прогулянка до осіннього парку!
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11526 | Переглядів: 224Дата публікації: 13:56 10.11.2017