Радість творчості
Радість творчості

Поділитися новиною:

Радість творчості

Готуємо різдвяні шкарпетки з нагоди дня Святого Миколая

            19 грудня всі малята в нашій країні чекають на день Святого Миколая . Є таке повір’я, що в ніч з 18 на 19 грудня він приходить у кожний дім і приносить подарунки, тому в будинках прийнято розвішувати різдвяні шкарпетки, щоб ні про кого Святий не забув. Насправді звичай ховати подарунки в різдвяні шкарпетки має давню і цікаву історію. Святий Миколай допомагав бідним та нужденним,  а особливо піклувався про дітей. Він любив творити добро непомітно  і одного разу, почувши  історію про трьох сестер, які жили дуже бідно і могли померти від голоду, вирішив їм допомогти.  Але в їхньому будинку він не побачив нічого, куди б міг покласти подарунки, крім шкарпеток,розвішених сушитися над піччю і вирішив в кожен із них покласти по золотій монетці. Звідси й прийшов  звичай розвішувати різдвяні шкарпетки в день Святого  Миколая та інші різдвяні свята.

             У країнах Європи вже з давніх давен дотримуються цієї традиції. Запозичивши цей цікавий Західний  звичай, у переддень Святого Миколая , прослухавши цікаву легенду діти старшої групи «Бджілка» разом з вихователем,  створили  чудові різдвяні шкарпетки, в які вклали частинку свого тепла і доброти.  Це заняття дало змогу дізнатися дітям про звичаї і традиції святкування різдвяних свят, мотивувати малят придумувати і власноруч робити приємні сюрпризи для своїх рідних, виховувати чуйність, доброзичливість, естетичний смак.

                Малята подарували різдвяні шкарпетки своїм батькам, сподіваючись на те ,що Святий Миколай завітає і в їхню родину, і принесе всім золоті монетки,подарунки, любов, мир, злагоду і добро.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/11863 | Переглядів: 143Дата публікації: 06:52 19.12.2017