Випускний бал "Подорож до країни дитинства"
Випускний бал \"Подорож до країни дитинства\"

Поділитися новиною:

Випускний бал "Подорож до країни дитинства"

24 травня 2018 року у Курилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Калинка» Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області відбувся випускний бал «Подорож до країни дитинства»

Ви росли  в теплі і ласці,  наче квіти весняні,

Кожен день стрічали казки у країні доброти,

Дуже  гарно,  що на світі,  є країна дитсадок,

Тут виповнюються мрії у малесеньких діток!

 

 

                Дошкільне дитинство, як птаха летить, його нікому зупинить не під силу. Кожен рік Курилівський дошкільний заклад  (ясла-садок) «Калинка» Курилівської сільської ради випускає у подальше велике життя своїх малят, бо всі вони майбутні школярі! Все ще попереду, треба вчитись, набиратись знань, рости. Але перші навички спілкування , дружби, уміння навчатися діти набули саме у стінах дитячого садочка. Наші малята  разом зі своїм вихователем Архиповою Вірою Іванівною пройшли усі сходинки підготовки до школи і ми, та їх батьки,  можемо пишатися нашими діточками.

         На святі були присутні Голова Курилівської сільської ради Серпокрил В.В., який привітав та  порадував малят подарунками та методист з дошкільної освіти інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Давиденко Т.М.

         Щиру подяку, колектив дошкільного навчального закладу висловлює батькам за активну участь у підготовці та проведенні свята,  бажає родинного тепла, достатку, міцного  здоров’я та виповнення всіх бажань!

 

Альбом: Випускний бал "Подорож до країни дитинства" Альбом: Випускний бал "Подорож до країни дитинства" Альбом: Випускний бал "Подорож до країни дитинства" Альбом: Випускний бал "Подорож до країни дитинства" Альбом: Випускний бал "Подорож до країни дитинства"
Web-адреса: dnzkalinka.kupyansk.info/news/id/13379 | Переглядів: 42Дата публікації: 12:10 25.05.2018